+421 903 700 643
Zákaznícky servis remsli@remsli.sk

Naše služby

Cenová ponuka

Vyplňte formulár na vypracovanie cenovej ponuky, stanovte si Vaše požiadavky a ostatné už prenechajte nám.
Vašu žiadosť o cenovú ponuku spracujeme do 48 hodín.

Zameranie a porada pri výbere okien, dverí a doplnkov

Plastové okná navrhneme presne podľa Vašich požiadaviek, poradíme Vám pri výbere toho správneho typu profilu, zameranie okien je ZDARMA.

Výroba nových okien

Plastové okná vyrobíme na mieru, okná každého typu: jednokrídlové, dvojkrídlové, viackrídlové, atypické, šikmé, oblúkové, kruhové.

Dovoz nových okien

Samotné okná dovezieme našimi autami na miesto montáže a zabespečíme samozrejme aj dopravenie okien k samotným stavebným otvorom.

Demontáž starých okien s odvozom a likvidáciou odpadu

Demontáž okien a dverí prebieha v rozmedzí 1 až 2 hodín, samozrejme záleží na veľkosti a spôsobe osadenia starých okien.
So starými oknami si nemusíte robiť starosti, postaráme sa o ich zlikvidovanie na skládke odpadu.

Montáž nových okien a dverí podľa STN 733134

Pred samotnou montážou sa musia odstrániť nečistoty zo stavebného otvoru a samotné okno sa pripraví do otvoru. Spôsoby montáže okna sú viaceré:
  • pomocou izolačných pások - ostenie musí byť pred montážou rovné s minimálnymi nerovnosťami, tesniace fólie sú použité v kombinácií s polyuretánovou penou.
  • pomocou komprimačných pások - ostenie musí byť pred montážou rovné s minimálnymi nerovnosťami, po osadení okna do otvoru sa komprimované pásky roztiahnu na požadovanú hrúbku. (nepoužíva sa pur-pena)
  • predsadená montáž- systém pre predsadené okná značky illbruck, hlavnú záťaž nesie nosný profil PR007, Profil je ľahký, ľahko rezateľný a zároveň dostatočne tuhý a pevný pre prenesenie hmotnosti okna.
Kotvíme dvoma spôsobmi, a to na kotviace prvky, alebo na turbo skrutky. Po osadení a ukotvení skontrolujeme funkčnosť okna.

Murárske práce

Po montáži sa vyspravia stavebné otvory omietkou a odstránia sa ochranné fólie z okna. Nakoniec sa namontujú žalúzie, sieťky, kľučky, krytky a ostatné doplnky.

Záručný a pozáručný servis

Namontovaním okien pre nás starostlivosť o zákazníka nekončí, kvalitou sme si istý o čom svedčí naša 5-ročná záruka, poskytujeme záručný a pozáručný servis na naše výrobky.

REMSLI © 2015