Naša firma pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 30 rokov. Od jej založenia v roku 1993 (Roman Púček-REMSLI), máme dlhú históriu pôsobenia v odvetví výroby okien a dverí a súčasne si udržujeme kvalitu a dôveru svojich zákazníkov. Vďaka svojej dlhoročnej prítomnosti a na trhu sme získali rozsiahle skúsenosti a odborné znalosti v oblasti výroby a montáže okien a dverí rôznych typov a veľkostí.

S narastajúcim záujmom zákazníkov sme sa v roku 2018 stali členom silnej skupiny Petecki, v rámci ktorej došlo k transformácii na spoločnosť s ručením obmedzeným (REMSLI SK s.r.o.)

Sme hrdí na našu dlhoročnú prax v oblasti. To značí, že kladieme veľký dôraz na kvalitu a používame iba najlepšie materiály a najmodernejšie technológie, aby sme zabezpečili najvyššiu kvalitu výrobkov a spokojnosť zákazníkov. Naši zákazníci môžu očakávať prvotriedne služby, ktoré zahŕňajú aj odborné poradenstvo a riešenie akýchkoľvek problémov súvisiacich s výrobou a montážou okien a dverí.

Okrem toho, naši pracovníci sú vždy ochotní a pripravení pomôcť zákazníkom s akýmkoľvek problémom alebo otázkou. Veríme, že naša práca nie je iba o predaji produktov, ale aj o budovaní dlhodobých vzťahov so zákazníkmi.

4 výrobné závody, jedna silná SKUPINA !

Výrobný závod v Lodži

V závode v Lodži pracuje tím špecialistov, ktorí vytvárajú výrobky pre 21. storočie. Ponúkame nielen štandardné dvere a okná. Vyrábame aj stolárske výrobky pre zimné záhrady, skladacie dvere ako aj posuvné a fasádne systémy. Dokonale vybavená výrobná linka je naším dôvodom na hrdosť. Vďaka špecializovaným strojom sme schopní zvládnuť akúkoľvek, aj veľmi neobvyklú zákazku.

Výrobný závod v Lasku

Závod v Lasku má rozlohu viac ako 5 ha. Nachádzajú sa tam nielen moderne vybavené výrobné haly, ale aj administratívne a kancelárske centrum, logistické centrum, výskumné centrum hotových výrobkov a oddelenie internej kontroly kvality. Komplex v Lasku sa pýši tým, že je najmodernejším zariadením tohto typu v Európe. Je to zároveň najväčší závod patriaci do skupiny Petecki. Práve v Lasku sa vyrábajú okná REHAU GENEO, za ktoré získala Skupina Petecki ocenenie Eagle of Entrepreneurship 2017.

Výrobný závod v Gostynine

Závod v Gostynine bol vybudovaný reakciou na dopyt. Rozšírenie továrne umožnilo spustenie ďalších výrobných liniek a ich vybavenie najkvalitnejšími zariadeniami od firiem: Urban a Stürtz a umožnilo dosiahnuť kapacitu 25 000 okenných jednotiek mesačne. Závod v Gostynine vyrába najmä okná a dvere zo systémov Salamander.

Výrobný závod v Chrapczewe

Závod v Chrapczewe je štvrtým a zatiaľ posledným komplexom patriacim do skupiny Petecki. Bol kúpený ako krachujúca spoločnosť vyrábajúca stolárske výrobky z hliníka a PVC. Boli tu však zavedené moderné štandardy riadenia závodu založené na Total Quality Management. Jeho úplná reštrukturalizácia v krátkom čase zmenila krachujúci závod na vysoko inovatívnu a profesionálnu výrobu. Jeho doménou je výroba výrobkov pre najnáročnejších zákazníkov a špecializácia na neštandardné zákazky. Práve tu sa vyrábajú okná v trojuholníkových, okrúhlych, polkruhových a dokonca aj nedefinovaných tvaroch. Neexistuje tvar, ktorý by sa nedal vyrobiť v Chrapczewe.

Sila argumentov skupiny Petecki

Moderné výrobné závody

5000 produktov každý deň

Viac ako 26 rokov skúseností

1000 kvalifikovaných pracovníkov vo výrobe

Milióny spokojných zákazníkov

470 prestížnych ocenení